About Us

Company information

Jak to vlastně všechno bylo v roce 2007

Zdravím všechny nadšence a příznivce CB pásma. Jelikož je stále nedostatek příležitostí pro normální CB (Co je to CB.) kamarády prahnoucích po nějakých spojeních na vysílačce a taktéž jen tak si zasoutěžit, rozhodl jsem se zorganizovat a zároveň vyhlásit závod právě zaměřený na tuto oblast. Má volačka je MateS FM a budu se snažit Vám každý rok tuhle soutěž zprostředkovat, dokud to bude v mých silách.

Nemělo by to být nic nového. Vše tu už vlastně bylo jako EBH, LPD, OTF, CB Liga a to je to co bylo potřeba spojit. Takže pokud vlastníš vysílačku pokus se vyrazit do přírody, pěšky, autem, na kole, na kopec, horu, krtinec anebo jen z balkónu.

Nechci si nic zastírat, ale je to vlastně kopie tohoto všeho a také při psaní propozic vlastně vycházím z nich. Doufám, že to lidi nadchne a různé expedice donutí vyjet na své oblíbené kóty.

V rámci hlavního závodu přichází příležitost pro všechny, co jen expedice „loví“ z domácích QTH. Je připravená doplňková soutěž „Lovím 33“, které se může zúčastnit, ale jen po registraci, každý. To by bylo zatím asi vše a těším se na hojnou účast.

MateS FMNulla quis imperdiet nunc. In hac habitasse platea dictumst. Phasellus eget imperdiet dui. Nam dignissim lectus odio, vulputate sodales lorem. In molestie hendrerit quam, nec sagittis tortor aliquam gravida. Praesent eu risus scelerisque orci eleifend gravida. Curabitur enim erat, pulvinar eu ornare et, cursus ut leo. Donec semper varius lectus a feugiat. Fusce aliquet sollicitudin purus a rhoncus. Sed elit quam, accumsan vel egestas non, feugiat non sapien.

Experience

Mauris velit leo, gravida non scelerisque vitae, hendrerit a nulla. Donec euismod massa nec massa dictum ac posuere risus sagittis. Ut in nibh urna, sed accumsan neque. Aenean eget enim et libero fermentum iaculis. Donec nec eros eros. Proin sit amet elementum nibh. Donec quis diam est, in tincidunt lectus. Sed sit amet odio tellus.

  • Cras malesuada mi
  • A mi suscipit sed
  • Tincidunt odio lobortis
  • Suspendisse potenti

Donec nec lorem odio. Ut elementum ornare commodo. Proin eu ipsum magna, ut posuere tellus. Suspendisse tincidunt est tincidunt arcu tristique eu consequat orci bibendum. Sed iaculis ligula et dolor rhoncus pharetra.

Testimonial

Donec sed orci ut ipsum lobortis egestas sed fermentum metus. Aliquam congue est et tortor commodo suscipit. Morbi tristique mi vitae tortor fringilla bibendum. Fusce mollis massa non est facilisis quis lobortis eros fermentum. Sed metus mi, faucibus id rhoncus sed, rhoncus id neque. Maecenas pretium mi ac turpis iaculis at accumsan felis tincidunt. Phasellus accumsan leo a purus congue quis pretium risus fermentum.

John Smith - New York