6 Responses to Foto pe33 2013, Mikulčin vrch

 1. Avatar Čip Tršice
  Čip Tršice says:

  ahoj MateSi, pěkné jsi to tam měl. S radostí vidím že někdo má onu „posílenou čtvrtku“, našel jsem ji na netu a svou netradičností se mi zalíbila že si ji chci skusit postavit. Jak jsi s ní spokojený, chodí dobře? Mohl bys poslat aspoň zhruba jaký je rozdíl v reportu při příjmu zezadu, z boku a zepředu? Díky moc, někdy se stavím na pokec na direkt a omrknout ji. 😉

  • Ahoj, anténa podle mého je suprovní. Vysíláme na ní od roku 2007 a nikdy nezklamala a hlavně vydržela všechny klimatické podmínky. V anténách se vubec nevyznám, ale myslim že ve směru s rozpětím 90 stupňů má příjem suprový. Takže z Mikulčáku namířím trochu jižněji od Prahy a nemusím už s ní hýbat. Pobere i Vsetín a to je dost z úhlu. Doplňková anténa je nutnost hlavně na zadní směr i když směrovka signál pobere pro komunikaci je lepší. Jinak díky za ohlas a těším se na video.

 2. Avatar Žán Braník
  Žán Braník says:

  Ahoj Matesi, kde to je foceno, na tom Mikulčáku? Patří to k nějakému hotelu? Zajímavé místo, já tam nešel jen ten záliv na odbočce z hlavní cesty (cca po 300 m) Dík za info, Žán Braník, 73.

  • Všechno je foceno přímo v chatě Arnika

   • Avatar Žán Braník
    Žán Braník says:

    Dík Matesi, tedy toto na fotkách je hlevní budova. Kolik tam stojí pobyt? Něco jsem sice zjistil na jejich strankách, ale zajímalo by mne zda Ty jsi využil jejich služeb a za kolik? Třeba na LPD by to mohlo být zajímavé. Na Eter 33 jako kontrolka ne 🙂 to jsou tam jiní :-))). Dík za info. Žán Braník, 73.