Hurá máme novou Miss

autor Lumír Místek

LUCIE: „VINI, VIDI, VICI“.

7. ročník „Moravskoslezské MISS Ještěrka CB 2005“ je minulosti. Celý rok uběhl a kamarádky a kamarádi CB vysílání z Frýdku-Místku, blízkého, vzdáleného ale i z DX dálky (Vysočiny) se opět sešli 20. ledna 2006 v Katolickém lidovém domě ve Frýdku-Místku poklábosit, zavzpomínat na loňský rok. Nejdůležitějším úkolem této sešlosti ale bylo zvolit novou Miss za uplynulý rok. Trochu budu napínat, neboť k navození správné atmosféry volby bylo třeba váženou sešlost správně nabudit doprovodnými akcemi večera. Tyto soutěže vyhlásili „CB Rádio Frýdek-Místek Scukáček“ a „CB Club sklerotiků v ČR“. Nádherné diplomy vytvořil sám prezident Sklerotiků Mates FM.
V soutěži „Internetová moudrá hlava CB 2005“ zvítězil nepřítomný !! Radek Hrabůvka, druhá byla Míša Frýdek, třetí místo získal Franta Hokej Frýdek.

V soutěži „Pečená bábovka CB 2005“ bylo registrováno 10 nádherných bábovek. Největším mistrem cukrářským byl uznán a první místo s věcnou odměnou získal Pavel Staříč, na druhém místě se umístila Chobotnice Poruba, třetí skončil Pavel Smrk Havířov. Vida co naši „Chachaři“ umí, a nejenom bábovky. To bylo vůně a chutě!

Součásti večera bylo i vyhodnocení aktivních sklerotiků CB Clubu, které hodnotil náš prezident CBCS  Mates FM. Naši sklerotici jsou tak aktivní, že někteří dokonce zapomněli upéct bábovku do soutěže.

Jako každoročně svoje vyhodnocení měl i Franta Hokej Frýdek – hlavní, jediný i jedinečný moderátor nedělní „Cestičky okolo Frýdku“.
Přestávku před vyhlášením Miss vyplnil hrou na akordeon Boris Kozlovice a přítomným se jeho vystoupení velice líbilo.

Najednou zvoní můj mobil…. Lumíre jsme před barákem….. pojď si nás vyzvednout. Byl to Franta Bransouze – expedice Rebel a Pavel Nová Zhoř – expedice Vysočina. Velice jsme byli milé překvapení, že slíbili a přijeli !! Vstupuji s milými hosty do místnosti – přítomní vstávají – milé hosty vítají velkým potleskem V dnešní době opravdu zvláštnost, že se sliby mohou plnit.!?.. Škoda, že jsme takto nemohli přivítat zástupce firmy Allamatu.

Pak to začalo. Byly sečteny hlasy, vypsány diplomy a vedoucí hudební skupiny „Marty Party“ Milan Raškovice vykouzlil oslavné fanfáry na počest nové Miss a dvou Vicemiss. Mates FM přítomným oznámil:

Druhou Vicemiss Ještěrka CB 2005 se stala Míša Frýdek

První Vicemiss Ještěrka CB 2005 se stala Naďa Frýdek

Nová Moravskoslezská Miss Ještěrka CB 2005 je Lucie Staříč

Naďa, Lucka, Míša
Naďa, Lucka, Míša

 

První interview prozradil, že Lucie má 13 let, chodí do 7B třídy 6 ZŠ ve Frýdku-Místku. Ráda lyžuje a plave, má ráda svíčkovou, a nerada uklízí. Lucii pokud nemá školní povinnosti je slyšet na Cestičce okolo Frýdku apod. Po fotografování Miss a Vicemiss začala bohatá tombola, která měla skoro pět kol a věci byly poměrně hodnotné.

Pak už začal„řádit“ Milan Raškovice a jeho kolegyně – zpěvačka. Začalo DISCOSCUKÁNÍ. Taneční parket byl obsazeny téměř do 24 hodin.

Hodnotná CB akce skončila. Děkujeme všem, kteří se přišli pobavit a těm ostatním vzkazujeme, ať třeba přijdou příště.
Samozřejmě, že byly problémy hlavně s vedoucí restaurace, když stejnou místnost rezervovala pro dvě akce. A taky ceny byly opravdu „lidově vysoké“ a pak se nemohli divit, že nebyla super tržba.

Celý kolektiv organizátorů se obětavě podílel na přípravě i průběhu 7. ročníku. Jejich obětavost neznala konce – za což všem upřímně děkuji. Dali mi tak možnost zapomenout na doslova hororový týden před akcí, kdy se vše často měnilo a naděje střídala nejistotu a naopak. Holt musíme si zvykat, že sliby se slibuji….. a pak …prověřuj a důvěřuj!

Za všechny organizátory Lumír Místek

Článek o Miss 20005 od MateSa FM

Celá fotogalerie ZDE

 


Comments are closed.