Má první expedice

(24.11. 2005) Asi 29.10. 2005 mne kontaktoval MateS FM, prezident Clubu Sklerotiků zda bych nejel na expedici, která se má konat 12.-13.11. 2005. Po domluvě s mou ženou, zda nemá něco v plánu jsem oznámil Matesovi, že tedy pojedu a moc už se těším.
Cílem této expedice byla cíbíčkáři velmi známá kóta, Mikulčin vrch na jižní Moravě. Po velmi drkotavé cestě (navigoval MateS) se konečně dorazilo na místo. Po prozkoumání celého okolí a všech ubytovacích zařízeních nastal čas se ubytovat a i trochu ohřát, před stavbou antény. Vysílat se začalo něco kolem půl dvanácté. Ze začátku jsem zapisoval. Po obědě ve 14:00 mi byl svěřen mikrofón, to bylo něco pro mě. Chlapi zjistili, že mne to baví, tak mne nechali ať si to užiji. Dobrovolně-povinně jsem opustil kabinu vozu asi ve 21 hodin.
Po domluvě kdo bude ráno vysílat jsem se dobrovolně přihlásil. Ranní vstávání mi nedělá problém. Také ráno mne to bavilo sice už nebylo tolik spojení, ale i tak to stálo zato.
Po oba dny byla velká mlha a teplota venku se nepřehoupla přes pět stupňů. V kabině 9-12 stupňů.
Na to že byla celkem velká zima a škaredé počasí, byl jsem spokojen. Ubytování bylo na úrovni se vším všudy. Co jsme si navařili to jsme snědli.
Expedici jsme ukončili v dopoledních hodinách 13.11. 2005.
Tímto chci poděkovat zbývajícím členům: MateS FM, Mirek Morávka, Petr Frýdek a Bobíkovi.
Doufám, že se to všem líbilo.
Pavel Smrk Havířov


Comments are closed.