Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Databáze členů

Klan klubu sklerotiků je:

Triumvirát

Prezident – (1. MateS FM)

Ředitel – (2. Mirek Morávka)

Guvernér banky – (27. Alan Riviera Místek)

Koryta
Tiskový mluvčí – (3. Franta Hokej Frýdek)
Min. vnitra – (138. Stanlye Atari Poruba)
Vedoucí obch. střediska – (8. Lumír Místek)
Viceguvernér banky – (26. Evik Riviera)
Ombudsman – (10. Mirda Příbor)

Čestní členové:
Milan Riviéra (007)
Lojza Huštýn Mořkov (009)
Evžen Místek (053)

 

Členové

001. MateS FM \ JN99EQ \
002. Mirek Morávka \ JN99GO \
003. Franta Hokej Frýdek \ JN99EQ \
004. Viktorka Hrušov \ JN99DU \
005. DJ Quick Studénka \ JN99AR \
006. Vlaďka Místek \ JN99EQ \
007.
008. Lumír Místek \ JN99EQ \
009.
010. Mirda Příbor \ JN99BP \
011. Chobotnice Poruba \ JN99CU \
012. Pítrs Místek \ JN99EQ \
013. Standa Židlochovice \ JN89HA \
014. Ondra Hrušov \ JN99DU \
015. Pavel Frýdek \ JN99EQ \
016. Martin Bystré \ JN99EQ \
017. Honza Hodoňovice \ JN99EP \
018. Albín Frenštát \ JN99CN \
019. Vilém Výškovice \ JN99CS \
020. Miluška Mořkov \ JN99AM \
021. Pavel Dubina \ JN99DS \Ostrava\
022. Petr Slatiny \ JO70QI \Jičín\
023. Laďa Dlouhá Nový Jičín \ JN99AO \
024. Mirek Poniklá Hostinné \ JO70RQ \Semily\
025. Tina Frenštát \ JN99CN \
026. Erika Místek \ JN99EQ \
027. Alan Riviera Místek \ JN99EQ \
028. Evik Riviera Místek \ JN99EQ \
029. Šerlok Frýdlant v Čechách \ JO70MW \
030. Milan Valmez \ JN89XL \
031. Míša Frýdek \ JN99EQ \
032. Majka Točna Místek \ JN99EQ \
033. Pavel Přehrada Dol. Domaslavice \ JN99FR \
034. Martin Přehrada Dol. Domaslavice \ JN99FR \
035. Josef Skalice \ JN99FP \
036. Rudi Skalice \ JN99FP \
037. Dan Petřvald \ JN99BQ \
038. Čaci Frýdek \ JN99EQ \
039. Orion Poruba \ JN99CT \
040. Venuše Poruba \ JN99CT \
041. Ota Nový Jičín \ JN99AO \
042. Jenda Radvanice \ JN99DT \
043. Anička Frýdek \ JN99EQ \
044. Hela Frenštát \ JN99CN \
045. Soptík Kotěhulky \ JN99EN \Nová Ves u Frýdl. n. Ostr.\
046. Honza Čeladná \ JN99EM \
047. Ruda Oldřichovice \ JN99HP \
048. Jarka Dlouhá N.Jičín \ JN99AO \
049. Pavel Kožlany \ JN69SX \
050. Milan Výškovice \ JN99CS \
051. Vtipálek St. Hamry \ JN99FL \
052. Jarda Starák \ JO80LD \St. Měs. p. Sněžníkem\
053.
054. Kristinka Místek \ JN99EQ \
055. Richard St. Město \ JN99EQ \
056. Petr Kamion Frýdek-Místek \ JN99EQ \
057. Milan Kozojedy \ JN69SW \
058. George Prostějov \ JN89NL \
059. Letec Uničov \ JN89NS \
060. Karel Háje Vrchlabí \ JO70TU \
061. Pavel Karviná \ JN99GU \
062. Petr2 Vsetín \ JN99AH \
063. Jirka Sosnová u Bruntálu \ JN89TX \
064. Karel Klášterec nad Orlicí \ JO80FC \
065. Boďa Paskov \ JN99DR \
066. Žolík Karviná \ JN99GU \
067. Jirka Čertík Havířov \ JN99FS \
068. Eliška Frýdlant nad Ostravici \ JN99EO \
069. Jarda Dobrá \ JN99FQ \
070. Bary Kopřivnice \ JN99BO \
071. Jarda Lysůvky \ JN99DP \
072. Jerry Nové Město \ JO70OW \
073. Vladimír Stalingrad Ostrava \ JN99EN \
074. Milan Karviná Ráj \ JN99GU \
075. Ruda Baška \ JN99EP \
076. Michal Frýdek \ JN99DT \
077. Jirka Věžičky Poruba \ JN99CT \
078. Alfons Místek \ JN99DQ \
079. Vlastík Šumbark \ JN99FT \
080. Pavel Smrk Havířov \ JN99FS \
081. Josef Andělská Hora \ JO80QB \
082. Eva Nebory \ JN99HQ \
083. Kamila Místek \ JN99EQ \
084. Petr Olešná \ JN99EQ \F-M\
085. Trubec Staříč \ JN99DQ \
086. Soptík Znojmo \ JN88AU \
087. Broněk Pravice u Znojma \ JN88EU \
088. Láďa Ropice \ JN99HQ \
089. Gustav Zábřeh \ JN99CT \
090. Cvrček Budatín \ JN99IF \(SK)
091. Ivo Paskov \ JN99DR \
092. Libor Bohumín \ JN99EV \
093. Jižan Praha \ JO70DB \Řepy\
094. Radar Hrabůvka \ JN99DS \
095. Mirka Pržno \ JN99EO \
096. Jenda Bystřice \ JN99IP \
097. Tomáš Olešná \F-M\ \ JN99ED \
098. Komodor Kopřivnice \ JN99BO \
099. Tichošlápek Dubina \ JN99CT \
100. Jordán Nový Jičín Loučka \ JN89XO \
101. Sluníčko Poruba \ JN99CT \
102. Renek Dubina \ JN99DS \
103. Franta Zubří \ JN99BL \
104. Milan Fifejdy \ JN99DU \Ostrava\
105. Wladek Hortex Třinec \ JN99IP \
106. Martin Zábřeh \ JN99CT \Ostrava\
107. Jenda Skleník Třinec \ JN99IP \
108. Zdeněk zastávka Turnov \ JO70NN \
109. Petra Frýdek \ JN99EQ \
110. Pepa Pilot Hrabůvka \ JN99DS \
111. Mirek STK Rychvald \ JN99EU \
112. Jura Frýdek \ JN99EQ \
113. Bílý Šíp Brno \ JN89GF \Žabovřesky\
114. Milan Allamat Dobříš \ JN79CS \
115. Kolektiv ALLAMAT \ JN79CS \
116. Vlasta Allamat Dobříš \ JN79CS \
117. Jirka Hasičárna Lískovec \ JN99ER \
118. Alois Lískovec \ JN99ER \
119. Midax Opava \ JN99WW \
120. Neptun Dubina \ JN99DS \
121. Méďa Výškovice \ JN99CS \
122. Don Karlos Třinec \ JN99IP \
123. Karel Fifejdy \ JN99DU \Ostrava\
124. Jarda Rakovník \ JO60UC \
125. Karel 3 Brno \ JN89KR \Žabiny\
126. Edward Brenna \ JN99KR \(PL)
127. Luboš Kopřivnice \ JN99BO \
128. Venca Frýdek \ JN99EQ \
129. Milan Pržno \ JN99EO \F-M\
130. Marián Terasa \ JN99FT \Třinec\
131. Martin Trstěnice u Znojma \ JN88CX \
132. Honza Hostěradice u Znojma \ JN88DW \
133. Ondra Hodoňovice \ JN99EP \
134. Květoslav Sviadnov \ JN99DQ \
135. Pavel Podhájí \ JN99CS \Stará Bělá\
136. Maruška Sviadnov \ JN99DQ \
137. Šakal Poruba \ JN99CT \
138. Stanlye Atari Poruba \ JN99CU \
139. Eddie Frýdek \ JN99EQ \
140. Tomáš Kroměříž \ JN89QH \
141. Topas Olomouc \ JN89PO \
142. Jiřina Vítkovice \ JN99DT \
143. Vašek Příbor \ JN99BP \
144. Průzkumník Dubina \ JN99DS \Ostrava\
145. Martin Vítkov \ JN89VS \
146. Karel Vítkov \ JN89VS \
147. Petr Vítkov \ JN89VS \
148. Jacek Rakovník \ JO60UC \
149. Tomáš Petřvald u Nového Jičína \ JN99BQ \
150. Radek Hrabůvka \ JN99DS \
151. Zdenek Vltava Č. Budějovice \ JN78FX \
152. BoBo Vltava Č. Budějovice \ JN78FX \
153. Láďa Žilina \ JN99AN \Nový Jičín\
154. Jarek Ostrava \ JN99DU \
155. Julek Barbora Karviná \ JN99FT \
156. Audion Prostějov \ JN89NL \
157. Ivo Chrášťany u Rakovníka \ JO60TD \
158. Honza Holubov \ JN78DV \Český Krumlov\
159. Neo Petřvald u Karviné \ JN99ET \
160. Petr Trnava u Třebíče \ JN79WG \
161. Medůza Ostrava Přívoz \ JN99DU \
162. Jindřich Závišice \ JN99BP \
163. Milan Dětmarovice \ JN99FU \
164. Vlasík Provodovice \ JN89VK \
165. Kaskadér Martinov \ JN99BU \Ostrava\
166. Václav Místek \ JN99EQ \
167. Michal Komárov u Opavy \ JN89XV \
168. Rubín Studénka \ JN99AR \
169. Míra Střížov u Jihlavy \ JN79UI \
170. Zdeněk Country Hrabůvka \ JN99DS \
171. Rarach Poruba \ JN99CT \Ostrava\
172. Hanka 50 Poruba \ JN99CT \Ostrava\
173. Vašek Tábor \ JN79HK \
174. Milan 110 Čehovice \Prostějov\ JN89OK \
175. Pavel Bohumín \ JN99EV \
176. Brouk Žacléř \ JO70WP \Trutnov\
177. Modrý Puntík Nový Jičín \ JN99AO \
178. Vláďa Petřvald \ JN99ET \u Karviné\
179. Martin Šenov \ JN99ET \Frýdek – Místek\
180. Marťan Poruba \ JN99CU \Ostrava\
181. Franta Blovice \ JN69SN \Plzeň\
182. Venca Chotěšov \ JN69OP \Plzeň\
183. Baron Jindřichův Hradec \ JN79MD \
184. Hopik Kamion Olomouc \ JN89OO \
185. Radar Kasárna \ JN79TE \Jihlava\
186. Helmut Hať \ JN99DW \Opava\
187. Peťa Jívová \ JN89QQ \Olomouc\
188. Rudolf Hrabůvka \ JN99DS \Ostrava\
189. Zbyněk Malé Hoštice \ JN89XW \Opava\
190. Mirek Pivonín \ JN89JV \Šumperk\
191. Franta Kočov \ JN89RW \Bruntál\
192. Jarda Morávka \ JN99GO \FM, Ostrava\
193. Béďa Púchov \ JN99DC \(SK)
194. Milan Kyjov \ JN89NA \
195. Miňo Púchov \ JN99DC \(SK)
196. Murčo Púchov \ JN99DC \(SK)
197. Lukáš Púchov \ JN99DC \(SK)
198.
199. Božka Havířov \ JN99FS \
200. Eda Kosmos Havířov \ JN99FS \
201. Milan Zábřeh \ JN99CT \Ostrava\
202. Tom Terasa Třinec \ JN99IP \
203. Michal Město \ JO70OW \Nové Město pod Smrkem\
204. Lukáš Stařeč \ JN79VE \Třebíč\

Sdílej na sítích
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page