Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Pořadí 2006

Celkově v roce 2006 proběhlo 54 koleček, 1056 breyků o 173 volaček s průměrem 19,56

Nr. 1 Nr.2 Volačka QTH čl_nečl 2006
1 3 Franta Hokej Frýdek Frýdek-Místek Člen 50
2 143 Vašek Příbor Příbor Člen 50
3 2 Mirek Morávka Morávka Člen 43
4 55 Richard St.Město Staré Město u F-M Člen 38
5 19 Vilém Výškovice O. Výškovice Člen 38
6 8 Lumír Místek Frýdek-Místek Člen 36
7 194 Kaskadér Martinov Ostrava – Martinov Člen 35
8 69 Jarda Dobrá Dobrá u F-M Člen 34
9 80 Pavel Smrk Havířov Havířov Člen 33
10 135 Pavel Pohdájí Stará Bělá Člen 31
11 79 Vlastík Šumbark Havířov-Šumbark Člen 29
12 155 Julek Barbora Karviná Člen 26
13 137 Šakal Poruba Ostrava Člen 24
14 77 Jirka Věžičky Poruba Poruba Člen 22
15 117 Jirka Hasičárna Lískovec Lískovec Člen 21
16 20 Miluška Mořkov Mořkov Člen 20
17 142 Jiřina Vítkovice Ostrava Člen 18
18 27 Alan Riviera Frýdek-Místek Člen 17
19 228 Boris Ostrava Ostrava – Zábřeh Ne-člen 17
20 28 Evika Riviera Frýdek-Místek Člen 16
21 39 Orion Poruba Poruba Člen 15
22 145 Martin Vítkov Vítkov Člen 14
23 11 Chobotnice Poruba Poruba Člen 14
24 176 Michal Místek Frýdek-Místek Ne-člen 14
25 310 Franta Mladecko Mladecko Ne-člen 14
26 196 Franta Bělotín Bělotín Ne-člen 11
27 94 Radar Hrabůvka Ostrava – Hrabůvka Člen 10
28 286 Božka Havířov Havířov Ne-člen 10
29 351 Robin Brno Brno-Říčany Ne-člen 10
30 339 Milan Dětmarovice O. Dětmarovoce Člen 10
31 30 Milan Valmez Valašské Meziříčí Člen 9
32 35 Josef Skalice Skalice Člen 9
33 198 Zdenek Country Hrabůvka Ne-člen 8
34 207 Naďa Frýdek Frýdek-Místek Ne-člen 7
35 323 Karel Dakota Ostrava Ne-člen 7
36 334 Martin Šenov Šenov u F-M Ne-člen 7
37 4 Viktorka Frenštát Frenštát p. R Člen 6
38 111 Mirek STK Rychvald Rychvald Člen 6
39 287 Eda Kosmos Havířov Havířov Ne-člen 6
40 214 Rubín Studénka Studénka Ne-člen 5
41 265 Pavel Bohumín Bohumín Ne-člen 5
42 217 Tonda Poruba Ostrava Ne-člen 5
43 221 Bohouš Studénka Studénka Ne-člen 5
44 44 Hela Frenštát Frenštát p. R Člen 5
45 153 Láďa Žilina Žilina u NJ Člen 5
46 250 Jindřich Závišice Závišice Ne-člen 5
47 244 Modrý Puntík Nový Jičín Nový Jičín Ne-člen 5
48 138 Stanlye Atari Poruba Ostrava Člen 4
49 201 Vojta Hájov Hájov Ne-člen 4
50 66 Žolík Karviná Karviná Člen 4
51 204 Petr Frýdek Frýdek-Místek Ne-člen 4
52 322 Josef Olešná Frýdek-Místek, Olešná Ne-člen 4
53 21 Pavel Dubina Ostrava-Dubina Člen 3
54 14 Ondra Slezska Slezská Ostrava Člen 3
55 240 Ervin Zelené Město Frýdek-Místek Ne-člen 3
56 226 Ferda Hutisko Hutisko Ne-člen 3
57 346 Pepa Hlučín Hlučín Ne-člen 3
58 331 Lex Místek Frýdek – Místek Ne-člen 3
59 122 Don Karlos Třinec Třinec Člen 2
60 23 Láďa Dlouhá NJ Nový Jičín Člen 2
61 110 Pepa Pilot Hrabůvka Ostrava Ne-člen 2
62 231 Karel Prašivá Prašivá Ne-člen 2
63 166 Václav Místek Frýdek-Místek Člen 2
64 61 Pavel Karviná Karviná Člen 2
65 159 Neo Petřvald Petřvald na Moravě Ne-člen 2
66 150 Radek Hrabůvka Ostrava Člen 2
67 283 Mirek Pustkovec Pustkovec Ne-člen 2
68 200 Pavla Hokej Frýdek Frýdek-Místek Ne-člen 2
69 225 Ružka Poruba Ostrava Ne-člen 2
70 298 Honza Petřvald Petřvald na Moravě Ne-člen 2
71 288 Jirka Poruba Ostrava Ne-člen 2
72 186 Pepa Těrlicko Těrlicko Ne-člen 2
73 185 Mirek Pivonín Pivonín Člen 2
74 147 Petr Vítkov Vítkov Člen 2
75 345 Pavel Staříč Staříč Ne-člen 2
76 332 Luděk Libhošť Libhošť Ne-člen 2
77 317 Jarda Zahrádka Kunčičky u Bašky Ne-člen 2
78 342 Mirek Mladecko Mladecko Ne-člen 2
79 361 Verunka Věžičky Poruba Ostrava – Poruba Ne-člen 2
80 306 Eliška Riviera Frýdek – Místek Ne-člen 2
81 347 Petr Poruba Svahy Ostrava – Poruba Ne-člen 2
82 358 Tonda Hrachovec Val. Mez. Ne-člen 2
83 309 Franta Kočov Bruntál Ne-člen 2
84 340 Mira Fryčovice Fryčovice Ne-člen 2
85 67 Jirka Čertík Havířov Havířov Člen 1
86 37 Dan Petřvald Petřvald na Moravě Člen 1
87 100 Jordán Nový Jičín Nový Jičín-Loučka Člen 1
88 96 Jenda Loučka Bystřice Bystřice n. Olší Člen 1
89 78 Alfonc Místek Frýdek-Místek Člen 1
90 293 Termit Poruba Ostrava Ne-člen 1
91 107 Jenda Skleník Třinec Třinec Člen 1
92 120 Neptun Dubina Ostrava-Dubina Člen 1
93 365 Jarda Pískové Doly Ostrava Zábřeh Ne-člen 1
94 121 Méďa Výškovice Ostrava Člen 1
95 130 Marian Terasa Havířov Člen 1
96 91 Ivo Paskov Paskov Člen 1
97 154 Jarek Ostrava Ostrava Člen 1
98 234 Jirka Havířov Šumbark Havířov Ne-člen 1
99 220 Tonda Chatoviště Kružberk Ne-člen 1
100 10 Mirda Příbor Příbor Člen 1
101 292 Jenda Poruba Ostrava Ne-člen 1
102 261 Martin Lysůvky Lysůvky Ne-člen 1
103 199 Johanka Dubina Ostrava Ne-člen 1
104 126 Edward Brenna Polsko (PL) Člen 1
105 212 Vasil Bohumín Bohumín Ne-člen 1
106 18 Albín Frenštát Frenštát p. R Člen 1
107 53 Evžen Místek Frýdek-Místek Člen 1
108 285 Radek Palkovice Palkovice Ne-člen 1
109 197 Luděk Chlebovice Chlebovice Ne-člen 1
110 191 Medúza Přívoz Ostrava – Přívoz Ne-člen 1
111 190 Milan Habartice Habartice Ne-člen 1
112 245 Mluvka Horní Benešov Benešov Ne-člen 1
113 99 Tichošlapek Dubina Ostrava-Hulváky Člen 1
114 280 Lukášek Rada Frýdek-Místek Ne-člen 1
115 319 Ježek Petřkovice Petřkovice Ne-člen 1
116 181 Myška Mikky Frýdek Frýdek-Místek Ne-člen 1
117 281 Mirek Valmez Valašské Meziříčí Ne-člen 1
118 223 Jenda Rožnov Rožnov Ne-člen 1
119 222 Orel Nový Jičín Nový Jičín Ne-člen 1
120 302 Berta Kunín Kunín u NJ Ne-člen 1
121 356 Štěpán Krhová Krnová Ne-člen 1
122 357 Tomáš Heřmanice O. Heřmanice Ne-člen 1
123 353 Roman Pohořílky Pohořílky Ne-člen 1
124 349 Pyrotechnik Orlová Orlová Ne-člen 1
125 341 Mirek Bítov Bítov Ne-člen 1
126 112 Jura Frýdek Frýdek-Místek Člen 1
127 312 Hary Ropice Ropice Ne-člen 1
128 320 Jirka Argentína Frýdlant Frýdlant n. Ostravicí Ne-člen 1
129 348 Petr Šenov Šenov u F-M Ne-člen 1
130 338 Miky Vítkovice mobil O. – Vítkovice Ne-člen 1
131 333 Marek Ostrava Ostrava Ne-člen 1
132 313 Honza Rychvald Rychvald Ne-člen 1
133 355 Stanislav Karviná Karviná Ne-člen 1
134 328 Láďa 28 Riviéra Místek Frýdek-Místek Ne-člen 1
135 305 Drakula Havířov Havířov Ne-člen 1
136 330 Láďa Karviná Karviná Ne-člen 1
137 72 Jerry Nové Město Nové Město p. Smrkem Člen 1
138 335 Michal Nové Město Nové Město p. Smrkem Ne-člen 1
139 336 Michal Poruba Ostrava – Poruba Ne-člen 1
140 326 Kostelnik Dubina Hodoňovice Ne-člen 1
141 311 Franta Pavlice port. Frenštát Ne-člen 1
142 315 Ivan Opava Opava Ne-člen 1
143 344 Moskyt Hrabová Hrabová Ne-člen 1
144 314 Hurikán Kozmice Kozmice Ne-člen 1
145 321 Jiří Krásné Pole Ostrava – Poruba Ne-člen 1
146 343 Mirek Pískovna Karviná Ne-člen 1
147 362 Vladan Stará Ves Stará Ves nad Ondřejnicí Ne-člen 1
148 350 Rebel Mobil Hrabyně Hrabyně Ne-člen 1
149 307 Emil Bítov Bítov Ne-člen 1
150 324 Karel Velká Bystřice Velká Bystřice Ne-člen 1
151 141 Topas Olomouc Olomouc Člen 1
152 359 Václav Nasobůrky Nasobůrky Ne-člen 1
153 360 Vašek Valšovice Valšovice Ne-člen 1
154 329 Láďa 4 Brno Brno-Říčany Ne-člen 1
155 316 Jarda Hodonín Hodonín Ne-člen 1
156 156 Audion Prostějov Prostějov Člen 1
157 304 Děda Osiky Blansko Ne-člen 1
158 325 Koloušek Radňovice Žďár n/Sázavou Ne-člen 1
159 62 Petr2Vsetín Vsetín Člen 1
160 352 Roman Frýdek Frýdek – Místek Ne-člen 1
161 301 Adam Zlín Zlín Ne-člen 1
162 318 Jenda Jevíčko Svitavy Ne-člen 1
163 308 Franta Jižní Svahy Zlín Zlín Ne-člen 1
164 327 Kryšpín Svratka Chrudim Ne-člen 1
165 337 Miky Veselé Piešťany Ne-člen 1
166 363 Zdeněk Staré Město u UH Uherské Hradiště Ne-člen 1
167 354 Rosťa mobil Holešov Kroměříž Ne-člen 1
168 303 Bukovina Brvniště Brvniště Ne-člen 1
169 164 Vlastík Provodovice Provodovice Člen 1
170 70 Bary Kopřivnice Kopřivnice Člen 1
171 367 Merkur Hrabůvka Ostrava – Hrabůvka Ne-člen 1
172 368 Jirka Karviná Skleník Karviná Ne-člen 1
Sdílej na sítích
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page