Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Moravskoslezská Miss Ještěrka CB 2004

(27.01. 2005)
Tak už je to za námi. V pátek 21.01.2005 v Lidovém domě ve Frýdku-Místku se uskutečnil sraz CíBíčkářů. Akce začala ve čtyři hodiny odpoledne. Vše proběhlo v pohodě a 99% zúčastněných bylo spokojeno. Nějaká vyjímka se vždy najde, ale to nebudu komentovat. Takže jak už je patrné z nadpisu na tomto setkání byla volena Miss. Miss byla zvolena ze všech žen co byly v sále. Nakonec jsme si jako Miss zvolili Chobotnici Poruba, první vícemiss se stala Lucka Frýdlant a druhou vícemiss se stala Majka Točna. Setkání navštívilo něco kolem sedmdesáti CíBíčkářů, tak, tak jsme se tam vlezli. Jako hosté se účastnili Mirka 42 Hradec Králové (šéfredaktor Výzvy na kanále) a dokonce sám majitel Fa Allamat, Milan Allamat (děkujeme za podporu). K poslechu a tanci nám hrál Milan Raškovice se svou spolupracovnicí Martou (taky děkujeme bylo to fakt super). Scukáček jsme museli ukončit s koncem provozní doby restaurace a to ve 23 hodin. Zbytek lidí se rozešel, nějaký ten úklid a to je vše. Viz níže alespoň foto našich miss.

Upozornění: Dvě z Missek jsou členky našeho clubu. Zkus hádat!?

Dnes jsem na tuto stránku přidal dvě fotky členů CBCS. Tyto fotky jsou publikovány se svolením našeho CB kamaráda Jindry sever Kopřivnice. Na první fotce je Prezident CBCS Mates FM a Ředitel obchodního střediska Lumír Místek. Na druhé fotografii je antisklerotička Naďa Frýdek spolu s Milanem Allamat další člen CBCS.

miss_2004_nada_milan

Naďa Frýdek a Milan Allamat

miss_2004_missky

Missky 2004

miss_2004_mates_lumir

MateS FM a Lumír Místek

Sdílej na sítích
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Comments are closed.